1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

İŞ BANKASI IBAN : TR38 0006 4000 0011 2140 4604 95
YAPI KREDİ BANKASI IBAN : TR94 0006 7010 0000 0074 7592 16

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
 

Her türlü kredi kartınıza online tek ödemeden yararlanabilirsiniz. Bankalardan gıda sektörü için online taksit kalktığından yalnızca tek çekim olarak kullanabilirsiniz.. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi 
 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat 
 

Tüm ürünler kişiye özel ve siparişi sonrası hazırlanığı için , hafta içi ve hafta sonu verilen tüm siparişler, takip eden hafta pazartesi ve salı günü kargolanır.
*Siparişlerinizin ön görülen teslimat tarihi mesafeye bağlı olarak kargo firmalarına teslimi itibari ile 2-4 iş gündür.(Mobil bölgeler ve köyler kapsam dışıdır.)

 

5) Ödeme Takibi 
 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!
 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda  0(533) 402 29 10 telefon numarasıyla ulaşabilir ve durumu info@annecikolatasi.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.